Boru Hattı Çeliklerimiz

Zorlu boru hattı projeleri için çelikler

Çeliklerimiz en son teknoloji ile tanışmış, asitli gazlara karşı direnç gösteren, aşındırıcı akışkanların taşınmasında, geniş et-kalınlığı ile derin sularda ki boru hatlarında ve kuzey kutbu şartlarında bile yüksek tokluk sağlayabilen yüksek kalitede ürünlerdir. Bu yüzden bütün Dünya boru hattı üretiminde Dillinger kalitesine tamamen güvenmektedir.

30 yılı aşkın bir süredir sektörde ve boru hattı üretimindeki liderliği ve tecrübesiyle örnek alınan bir firma konumunda olan Dillinger demir ve çelik işçiliğini sıcak metal ve çelik üretimi ile mükemmel bir şekilde birleştirerek boru hatlarının ihtiyacı olacak bütün taleplerine kolaylıkla cevap vermektedir.

Günde 1 milyon varil ham petrol taşıyan ve dünyanın en uzun petrol boru hattı olan Bakü Ceyhan Tiflis petrol boru hattı Dillinger tarafından temin edilmiştir.

Kullanılan üretim prosesleri ile levha temizliği ve homojenizasyonu en üst düzeye çıkarılmıştır. Dünyanın en büyük hadde standı ve uyguladığı 110MN kuvvet ile maksimimum eğme bükme derecelerinde deformasyon mümkün hale gelirken, 400mm kalınlığa kadar malzeme üretilebilmektedir. Haddeyi izleyen soğutma hattı, malzemenin düzgün taneli bir yapı almasına yardımcı olup, mükemmel mukavemet değerlerine, dayanıklılığa ve tüm bu özelliklerin kaynaklanabilirlik ile birleştirmesine imkân sağlamaktadır.

Daha fazla bilgi ve referans için lütfen tıklayınız.