Page Logo

Est 1999

Page

PAGE 1999 yılında kurulmuş, hızla büyüyerek başarı elde etmiş; iş, inşaat ve maden makinaları yedek parçaları ve çelik plakalar sektörü başta olmak üzere alanında marka olmuş bir şirkettir. Aldığı bayilik ve temsilcilikler her geçen gün artmaya devam etmekle birlikte müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. En iyi hizmet kalitesini sunmayı kendine ilke edinen PAGE, güçlü iletişim ağıyla güvenilir kaynaklardan yaptığı ithalatlarla sektörel pazarda Türkiye’de önemli bir paya sahiptir. Bunun en önemli sebebi, çelik plakalar, kazıcı delici parçalar, palet pabuçları, greyder bıçakları, uç ve orta bıçaklar gibi ürünleriyle Türkiye pazarındaki büyük talebe cevap vererek, sektörün ihtiyaçlarını karşılamasıdır.

Diğer taraftan PAGE, demiryollarına yönelik polimer yay sistemleri ve inşaat şartnamelerine uygun olarak asfalt membran modifikasyonunda kullanılan polimerlerin temsilciliğini ve tedariğini yapmaktadır.

PAGE ayrıca, Dünya'nın dört bir yanına yaptığı ihracatlarla maden sektöründe tanınan bir markadır. Sahip olduğu geniş ürün çeşidiyle yetinmeyip, maden makinaları için ihtiyaca yönelik, daha önce ürün listesinde olmayan ürünleri de geliştirerek ürettirmekte ve satışını yapmaktadır. Türkiye'de ürettirdiği Türk yapımı ürünler Dünya'nın birçok yerine PAGE tarafından ihraç edilmektedir.

Sürekli büyümeyi hedefleyen PAGE, Kartal'daki deposu ve İstanbul Ataşehir’deki merkez ofisiyle etkin bir şekilde Dünya’nın ihtiyacına karşılık vermektedir.