Petrol Boru Hattı ve Açık Deniz Teknolojileri

Petrol boru hattı ve açık deniz teknolojileri için ağır plakalar

Dillinger, petrol - doğalgaz temini için kurulan sondaj kuleleri ve petrol boru hattı üreticileri arasında oldukça tanıdık bir isimdir. Hiçbir abartma veya mübalağa yapmadan, Dillinger, dünyanın kendisinden en çok söz ettiren en büyük projelerinde, anahtar rol oynayarak o projelere ağır plakalar temin etmiştir. Sadece referanslarımıza göz atın ve Dillinger’in ürün gamının ve sunduğu hizmetlerinin neden bu kadar çekici olduğuna siz karar verin.

Peki, tüm bunlar ne anlama geliyor? Biliyoruz ki, her açık deniz boru hattı projesi birbirinden tamamen farklı ve bunların ötesinde, çok kompleks ve her bir kişinin veya organizasyonun tamamının bütün iş enerjilerinin yüzde yüzünü vererek yapmak zorunda olduğu çok zorlu projelerdir. Geniş kapsamlı proje tecrübesi bulunan takım uzmanları, projenin başlangıcından bitişine kadar, sizinle ve müşterilerinizle birebir kişisel kontak kurarak her konuda destek sağlamaktadır.

Daha fazla bilgi ve referans için lütfen tıklayınız.

Kuzey Denizi açıklarında bulunan ve Dillinger ağır plakalarından imal edilen, soğuk denizlerde hizmet veren Britannia platformu.